Угода про конфіденційність

Збір, використання та розголошення інформації, яка може розглядатися як конфіденційна, відбувається на основі Угоди про конфіденційність.

Приймаючи умови цієї угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність у частині використання персоніфікованої та неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

Збір, зберігання, використання, обробка та розголошення інформації, отриманої в результаті відвідування сайту та/або заповнення реєстраційних форм, в тому числі й персональні дані користувачів, відбувається адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Відвідувач/користувач усвідомлює та дає згоду на збір та обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в межах та з метою, які передбачені умовами Угодою користувача, Угодою про конфіденційність та законодавством України, а також зобов'язується повідомляти адміністрації сайту у письмовій формі про зміни в його персональних даних.

Обробка та зберігання ваших персональних даних

Ми гарантуємо конфіденційність ваших персональних даних та застосовуємо організаційні та технічні заходи для їх захисту. У певних випадках адміністрація сайту взаємодіє зі своїми партнерами з обробки персональних даних та передає їм ці дані. У таких випадках ми забезпечуємо, щоб були прийняті належні заходи із захисту таких даних. Це означає, що ми не передаємо жодних даних партнерам, чиї правила зберігання здаються нам сумнівними.

Крім цього, інформація, що збирається нами може бути використана в наступних цілях: Постачання, підтримка, забезпечення захисту та удосконалення нашого Сайту, а також розробка нових сервісів. Перед використанням інформації в інших цілях, крім тих, що були зазначені при її зборі, ми попросимо у вас дозволу на таке використання. Сайт обробляє особисту інформацію на своїх серверах в різних країнах. У деяких випадках особиста інформація користувачів обробляється за межами країни користувача.

Видалення персональних даних

На вимогу клієнта або користувача сайту персональні данні можуть бути видалені. Для цього необхідно звернутися за адресою support@medlit.com.ua

Інформаційні розсилки

При реєстрації на Сайті ви даєте згоду на отримання від нас повідомлень (email, sms, push, telegram) рекламно-інформаційного характеру. Зазначені повідомлення містять інформацію про товари, акції, розіграші та інші заходи. Ви можете відмовитися від отримання таких повідомлень в будь-який момент, перейшовши за відповідним посиланням у листі або написавши до служби підтримки. Повідомлення надходять у вигляді листа на електронну адресу та/або короткого повідомлення (sms) на номер телефону, які були зазначені вами у замовленні, при реєстрації або у своєму особистому кабінеті. Рекламно-інформаційні матеріали можуть надаватися у вигляді паперово-поліграфічної та сувенірної продукції, вкладатися в замовлення клієнтів і доставлятися на вказану поштову адресу у вигляді листів і посилок.

Кукі-файли

Щоб зробити відвідування вами сайту зручнішим, відстежувати відвідування сайту та покращувати сервіс, ми збираємо незначну частину інформації, що була відправлена вашим браузером (т.зв. "кукі-файли"). За бажанням ви можете вимкнути відправку кукі-файлів (зробити це можна у налаштуваннях вашого браузеру). Також зверніть увагу, що відключення функції відправки кукі-файлів може обмежити ваші можливості використання сайту.