Повернення книжок

Повернення книг можливе, якщо мається поліграфічний брак, що призводить до втрати або спотворення інформації (відсутність друкованого тексту, заломи або зминання сторінок, невідповідність назви книги її вмісту, перегорнуті сторінки). У випадках виявлення такого роду недоліків за вами залишається право повернути в магазин придбану книгу протягом 14 днів з моменту її отримання.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"" від 19.03.1994 року №172, продукція належної якості поверненню не підлягає.

За домовленністю сторін клієнт може повернути книгу або обміняти її на іншу, але не пізніше наступного дня після отримання. В такому випадку доставка книги назад до магазину оплачується клієнтом. Коли книга прибуває до магазину (або до відділення Нової Пошти), проводиться її огляд на наявність дефектів (удари, подряпини, цілісніть пакування, використання). Лише після цього приймається рішення про повернення або обмін.